Enable America Jobs

Job Information

Nestle Elektromos Karbantartó in Szerencs, Hungary

Olyan munkahelyre vágysz, ahol hosszútávra tudsz tervezni? Unod már a 12 órás munkavégzést vagy fejlődni szeretnél?

Amennyiben a válaszod igen, akkor itt az ideje, hogy csatlakozz csapatunkhoz!

Villanyszerelő munkatársat keresünk a 100 éve stabilan működő, folyamatosan fejlődő szerencsi Nestlé gyárba.

A munkakör elsődleges célja:

A gyárban üzemelő termelő gépek, villamos berendezések és épületek villamos hálózatának üzemvitele és karbantartása, az érvényben lévő élelmiszer biztonsági, higiéniai, tűz baleset-, környezet védelmi szabályok, előírások betartása mellett.

Feladatok:

• A gyárban található különféle gyártó és csomagológépek, dobozzáró gépek, feliratozó berendezések többműszakos üzemeltetése, hibaelhárítása, javítási munkáik elvégzése,

• Az éves Karbantartási Tervben leírt karbantartási feladatok elvégzése, dokumentálása számítógépen.

Elvárások:

• Villanyszerelői végzettség,

• Hasonló terülten szerzett több éves gyakorlat,

• SAP használatának ismerete,

• Felhasználói szintű számítógépes ismeret,

• Precízitás és megbízhatóság,

• Kreatív vagy és szeretsz ötletelni,

• Jól tudsz csapatban dolgozni.

Amit kínálunk:

• Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaszerződés,

• 3 VAGY 4 műszakos munkarend,

• Versenyképes alapbér + műszakpótlék

• Cafetéria (br. 450.000 ft/év),

• 13. Havi fizetés,

• Havi bónusz,

• Munkábajárás támogatása, (autóval: nettó 25 Ft/km, tömegközlekedéssel 100%)

• Hústvéti és karácsonyi ajándékcsomag, utalvány.

DirectEmployers