Enable America Jobs

Job Information

Carmeuse Americas Rušňovodič in Košický kraj, Slovakia

Expedient- Rušňovodič - Slavec

Carmeuse Slovakia, s.r.o.

Miesto práce : Slavec

Druh pracovného pomeru : plný úväzok

Termín nástupu : ASAP

Mzdové podmienky (brutto) : Základná brutto mesačná mzda 950 ,-€ + bonus 5% zo základnej mzdy + zmenové príplatky.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Riadenie hnacích vozidiel na železničnej dráhe.

  • Prepravovanie materiálu, tovaru a pod.

  • Pristavovanie železničných vozňov na určené miesto.

  • Vykladanie a nakladanie vagónov, áut (vápenné produkty a zmesi, suroviny, palivá)

  • Kontrolu plnenia zásobníkov vápenca, kusového vápna, mlynského zásobníka a zásobníka HDS krupice a hlásenia na centrálny velín

  • Kontrolu, údržbu a čistenie pridelených zariadení (strojné, železničné)

  • Balenie a paletizovanie vápenných produktov, kontrolné váženia

Osobnostné predpoklady a zručnosti

-Vzdelanie- minimálne SOŠ– technického smeru (strojnícka, elektrotechnická, dopravná)

-Držiteľ preukazu rušňovodiča - podmienkou

-Obsluha tlakových nádob- výhodou

-Oprávnenie na obsluhu VZV- výhodou

-Vodičský preukaz skupiny B

-Zdravotná a fyzická spôsobilosť

-Flexibilita, ochota pracovať v zmennej prevádzke

-MS Office (Excel, Word, Outlook, PowerPoint) – základy

Kontakt: Diana Sabo

Tel. +421 902 100 769

Email: dsabo@carmeuse.sk

Requisition ID : 191674

DirectEmployers