Enable America Jobs

Job Information

Fluor Specjalista ds. kontraktowania usług budowlanych in Gliwice, Poland

At Fluor, we are proud to design and build projects and careers. This requires teams that are as unique as the projects we execute. We are committed to fostering a work environment that embraces Diversity, Equity, and Inclusion (DE&I) for all so our employees and stakeholders benefit from the creative solutions derived as a result of embracing differences.

Job Description:

Fluor to międzynarodowy zespół ekspertów wykorzystujących swoją wiedzę i doświadczenie do zaprojektowania i wybudowania najtrudniejszych przedsięwzięć inwestycyjnych na całym świecie. Od ponad 100 lat zapewniamy profesjonalne, zintegrowane i innowacyjne rozwiązania umożliwiające zrealizowanie bezpiecznego, jak również dobrze wykonanego i efektywnego kapitałowo projektu typu EPC (usługa zaprojektuj-zamów-wybuduj).

Fluor w Gliwicach działa w ramach linii biznesowej Urban Solutions, jak również jest aktywny w linii Energy Solutions. Posiadamy szerokie doświadczenie w szczególności z zakresu realizacji projektów inwestycyjnych dla segmentów takich jak:

  • Life Sciences (farmacja, biotechnologia)

  • Advanced Technologies (przemysł bateryjny, centra baz danych)

  • Chemicals (chemia, Petrochemia, rafinerie).

Jako światowy lider w branży EPC oferujemy szerokie możliwości rozwinięcia kariery zawodowej zarówno w Inżynierii (projektujemy wielobranżowo), Kompletacji Dostaw i Kontraktacji Usług, Kontroli Finansowej i Harmonogramowej Inwestycji, jak i na etapie Budowy w Polsce oraz na całym świecie.

Specjalista ds. kontraktowania usług budowlanych/Senior Supply Chain Specialist

Miejsce Pracy : Gliwice (biuro/hybryda) możliwość oddelegowania czasowego na projekt

Specjalista ds. kontraktowania usług budowlanych odpowiada za proces zawierania i realizacji umów z podwykonawcami – od tworzenia zapytania ofertowego, przez podpisanie umowy, po jej realizację na budowie.

Podstawowy zakres obowiązków:

· Uczestnictwo w prekwalifikacji potencjalnych oferentów.

· Przygotowywanie i wysyłanie zapytań ofertowych (koordynacja powstawania kompletnego zapytania ofertowego).

· Prowadzenie spotkań z oferentami (wyjaśnianie zapytań ofertowych, ofert).

· Analiza otrzymanych ofert w zakresie handlowym oraz koordynacja ich technicznej analizy.

· Współpraca międzybranżowa (w tym z działem technicznym, prawnym, realizacji budowy. finansowym, kontroli kosztów, kierownictwem projektu).

· Prowadzenie negocjacji z oferentami.

· Tworzenie raportów z analizy ofert oraz finalnych rekomendacji.

· Przygotowywanie umów i zapewnienie ich zgodności z korporacyjnymi wymogami.

· Nadzór nad realizacją umów przez podwykonawców na budowie.

· Prowadzenie spotkań z podwykonawcami i przygotowywanie notatek.

· Przeciwdziałanie roszczeniom podwykonawców.

· Prowadzenie korespondencji z podwykonawcami.

· Weryfikacja i zatwierdzanie faktur podwykonawców we współpracy z działem księgowości.

· Końcowe rozliczanie umów.

Job ID: 143552BR

City: Gliwice

State: Śląskie

Country: Poland

We are an equal opportunity employer that recognizes the value of a diverse workforce. All qualified individuals will receive consideration for employment without regard to race, color, age, sex, sexual orientation, gender identity, religion, national origin, disability, veteran status, genetic information, or any other criteria protected by governing law.

DirectEmployers