Enable America Jobs

Job Information

Fluor Projektant AKPiA/Automatyk in Gliwice, Poland

At Fluor, we are proud to design and build projects and careers. This requires teams that are as unique as the projects we execute. We are committed to fostering a work environment that embraces Diversity, Equity, and Inclusion (DE&I) for all so our employees and stakeholders benefit from the creative solutions derived as a result of embracing differences.

Job Description:

Fluor Gliwice jest częścią Fluor Corporation z siedzibą w USA, dostawcy profesjonalnych i technicznych rozwiązań, z zakresu doradztwa technicznego, projektowania i zarządzania projektami inwestycyjnymi.

Fluor w Gliwicach działa w ramach linii biznesowej Urban Solutions oraz Energy Solutions. Posiadamy szerokie doświadczenie w szczególności z zakresu realizacji projektów inwestycyjnych dla segmentów takich jak:

  • Life Sciences (farmacja, biotechnologia, przemysł spożywczy)

  • Advanced Technologies (przemysł bateryjny, centra baz danych)

  • Chemicals (chemia, petrochemia, rafinerie).

Jako światowy lider projektów typu EPC (usługa zaprojektuj-zamów-wybuduj) oferujemy szerokie możliwości rozwinięcia kariery zawodowej zarówno w Inżynierii (projektujemy wielobranżowo), Kompletacji Dostaw i Kontraktacji Usług, Kontroli Finansowej i Harmonogramowej Inwestycji, jak i na etapie Budowy w Polsce oraz na całym świecie.

Nasze biuro w Gliwicach zatrudnia ponad 500 osób i ze wględu na obiecujące możliwości biznesowe, planujemy ciągły rozwój naszych zasobów.

Projektant AKPiA / Automatyk

Miejsce Pracy : Gliwice, Śląsk (biuro) + praca zdalna

Podstawowy zakres obowiązków:

• Udział w tworzeniu schematów technologiczno-pomiarowych

• Dobór aparatury kontrolno-pomiarowej

• Dobór kabli, skrzynek obiektowych oraz innych elementów AKPiA

• Opracowywanie dokumentacji technicznej branży AKPiA w tym m.in.:

o kart informacyjnych (data sheet’ów) dla aparatury kontrolno-pomiarowej

o listy instrumentów

o albumu kabli

o dokumentacji systemów sterowania i zabezpieczeń

• Tworzenie rysunków rozmieszczenia aparatury pomiarowej i przebiegu tras kablowych

• Współpraca z inżynierem prowadzącym

• Koordynacja punktów styku z innymi branżami

Job ID: 143553BR

City: Gliwice

State: Śląskie

Country: Poland

We are an equal opportunity employer that recognizes the value of a diverse workforce. All qualified individuals will receive consideration for employment without regard to race, color, age, sex, sexual orientation, gender identity, religion, national origin, disability, veteran status, genetic information, or any other criteria protected by governing law.

DirectEmployers