Enable America Jobs

Job Information

Siemens Kierownik / Kierowniczka Działu Sprzedaży - Industry w Siemens Finance (f/m/d) in Gdańsk, Poland

Job Family: Sales

Req ID: 397652

Siemens Finance umożliwia przedsiębiorstwom rozwój przez finansowanie (leasing) dostępu do najnowocześniejszej technologii, także Siemensa. Od ponad 20 lat specjalizujemy się w finansowaniu maszyn i urządzeń, a w czasach Industry 4.0 ułatwiamy firmom automatyzację i digitalizację ich parków maszynowych dostarczając szeroką gamę produktów i rozwiązań finansowych.

Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku Kierownik / Kierowniczka Działu Sprzedaży Industry w Siemens Finance (f/m/d). Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za stworzenie strategii i planów rozwoju linii biznesowej finansowania przemysłu (industry vendor) oraz ich realizację.

Jaki będą Twoje przyszłe zadania?

  • Tworzenie i realizacja strategii finansowania przemysłu (włączając budownictwo, transport)

  • Budowanie strategicznych programów partnerskich z dostawcami dla branż przemysłowych i ich wdrażanie;

  • Zarządzanie zespołami odpowiedzialnymi za rozwój biznesu oraz za sprzedaż (ok 20 osób): ustalanie celów, delegowanie zadań, monitorowanie wyników, wspieranie w pracowników w rozwoju oraz rekrutowanie nowych oraz dbanie o rozwój kompetencji zespołów;

  • Realizacja celów sprzedażowych (ilościowe, jakościowe);

  • Pozyskiwanie, budowa i utrzymywanie relacji z głównymi klientami i dostawcami z branży przemysłowej;

  • Stały monitoring sytuacji na rynku lokalnym, w tym analiza działań konkurencji;

  • Budowanie wiedzy o przemyśle, śledzenie rynku i bieżących ofert;

  • Reprezentowanie Polski w międzynarodowych strukturach Siemensa odpowiedzialnych za finansowanie przemysłu.

Jeśli:

  • Posiadasz min. 10 lat doświadczenia w sprzedaży produktów finansowych, w tym leasingu;

  • Masz min. 5 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołami sprzedażowymi;

  • Tworzyłeś strategie i określałeś kierunki rozwoju biznesu oraz w tworzyłeś strategie i plany marketingowe;

  • Umiesz budować efektywne, długoterminowe relacje biznesowe na zewnątrz i wewnątrz organizacji oraz potrafisz patrzeć na biznes w długofalowej perspektywie;

  • Posiadasz bardzo dobre zdolności managerskie, umiesz przekazywać wiedzę i rozwoju kompetencji pracowników;

  • Masz wiedzę na temat rynku przemysłowego, klientów i konkurencji oraz trendów rynkowych, w szczególności rynku maszyn i urządzeń;

  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową;

  • Jesteś silnie zorientowanya na rezultat oraz otwartya na zmiany;

  • Kierujesz się wysokimi standardami etycznymi, jesteś kreatywnya i proaktywnya...

... to czekamy właśnie na Ciebie!

Oferujemy:

  • Możliwość tworzenia strategii biznesowej oraz rozwijania biznesu;

  • Dużą samodzielność działania i możliwość wyznaczania kierunków biznesowych;

  • Współpracę w środowisku międzynarodowym,

  • Przestrzeń do wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań;

  • Pracę w firmie oferującej nowoczesne rozwiązania finansowe na styku z innowacyjną technologią;

  • Dołączenie do grona ekspertów świetnie znających świat finansów i przemysłu;

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy);

  • Wynagrodzenie oparte o umowę o pracę oraz system premiowy uzależniony od osiągniętych wyników sprzedaży;

  • Bogaty pakiet benefitów oraz dodatkowe dni wolne.

Siemens jest Pracodawcą Równych Szans

Gdybyśmy wszyscy myśleli w ten sam sposób, nigdy nie stworzylibyśmy nic nowego. Wiemy, że tworząc zróżnicowane środowisko pracy, mamy realny wpływ na sukces naszej firmy, dlatego zachęcamy do aplikowania Kandydatów z różnych środowisk (o różnych doświadczeniach i podejściach). Tworząc przyjazne i otwarte środowisko pracy, dbamy by na każdym etapie naszych działań wspierać kulturę różnorodności. Wszyscy aplikujący Kandydaci będą oceniani pod kątem ich kompetencji, wiedzy i umiejętności.

W jaki sposób mogę aplikować?

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV klikając na „Aplikuj”.

#LI-hybrid

DirectEmployers