Enable America Jobs

Job Information

Siemens Oktatásszervező in Budapest, Hungary

Job Family: Internal Services

Req ID: 418314

Arra bátorítjuk kollégáinkat, hogy helytálljanak folyamatosan változó világunkban. Olyan munkatársakat keresünk, akik törekszenek a fejlődésre és a tanulásra, és akik szeretnének hatással lenni a jelenre vagy akár a jövőre. Magadra ismertél? Ha igen, akkor jelentkezz hozzánk!

Digital Industries üzletágunk SITRAIN csapatába keressük oktatásszervező kollégánkat, az alábbi feladatokra.

Munkavégzés helye: Budapest XIV. kerület

Milyen feladatok várnak rád?

  • Kommunikáció és kapcsolattartás az ügyfelekkel, társterületekkel, oktatókkal és az anyaházzal, folyamatos tájékoztatás, problémák kezelése, ajánlatok készítése

  • Aktív részvétel a képzések szervezésében, ügyféligények kiszolgálása, megrendelések feldolgozása

  • Az oktatási terület értékesítési folyamatának támogatása

  • Kommunikációs anyagok, prospektusok, hírlevelek és egyéb marketing anyagok kidolgozásában való közreműködés, weboldal és egyéb kommunikációs csatornák kezelése

  • Vevőelégedettség nyomon követése

Mi különböztet meg másoktól?

  • Rendelkezel felsőfokú végzettséggel és 2-3 év releváns szakmai tapasztalattal, beleértve az ügyfélkapcsolattartást

  • Proaktív, motivált és rugalmas személyiség vagy, jó kommunikációs és szervező képességekkel

  • Ügyfélközpontú, problémamegoldó szemlélettel rendelkezel

  • Precíz, megbízható és terhelhető vagy, aki önálló munkavégzésre is képes

  • Angol nyelven magabiztosan kommunikálsz szóban és írásban

  • Stabil, felhasználói szinten ismered az MS Office-t

Mit érdemes még tudnod?

  • Határozott idejű munkaszerződés (1,5 év)

Miért a Siemens?

  • Modern, nemzetközi környezet, diverzitás

  • Versenyképes juttatási csomag, cafeteria és teljesítményértékelés

  • Home-office és rugalmas munkavégzés

  • Egészségbiztosítás

  • Céges laptop és mobiltelefon

  • Vállalati jólléti program

  • Irodai masszázs

  • Vállalati pszichológus, mentális egészséget támogató programok

  • Szakmai továbbképzések és online felületen elérhető képzések

  • Részt vehetsz önkéntes és fenntarthatósági kezdeményezésekben is

Create a better #TomorrowWithUs!

Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat. Sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást, törekszünk arra, hogy olyan munkahelyet építsünk, amely tükrözi a társadalom sokszínűségét. Gyere, és teremtsünk együtt szebb holnapot!

DirectEmployers